Blog

NVŠ krepšelis

NVŠ taikomas 1-4 klasių moksleiviams, besimokantiems pagal bendrojo ugdymo programas:

Read More

Sezonas atidarytas

Rugsėjo 16 dieną KSM :Startas” ledo arenoje įvyko pirmasis ledo ritulio U-10 turnyras “Startas Cup – 2023”. Nugalėtojų taurę iškovojo Sostinės ledo ritulio akademijos komanda, o šeimininkai, “Starto” sportininkai, iškovojo trečią vietą.

Pasaulio čempionatas baigėsi

Loreta Kančytė pasaulio čempionate maratono nuotolį įveikė per 2 val. 38 min. 52 sek. ir iškovojo 46 vietą.

Maratonas

Šeštadienį, rugpjūčio 26 dieną, 8:00 val. pasaulio lengvosios atletkos čempionate struos trečioji “Starto” sportininkė Loreta Kančytė.

Loreta dalyvaus maratono (42 kilometrai ir 195 metrai) rungtyje.

Gabijos debiutas

Pasaulio lengvosios atletikos čempionato 800 m atrankoje startavusi Gabija Galvydytė užėmė 29 vietą ir liko per žingsnelį nuo pusfinalio etapo. Gabija distanciją įveikė per 2 min. 00,79 sek. ir užfiksavo trečią geriausią laiką karjeroje.

Startai Budapešte

Šiandien pasaulio lengvosios atletikos čempionate startuoja dar viena “Starto” sportininkė. Gabija Galvydytė startuos trečiajame atrankos 800 metrų bėgime. Norint patekti į pusfinalį, Gabijai reikia atbėgti pirmajame trejetuke.