Blog

Liveta Jasiūnaitė dalyvaus finale

Trečiadienį anksti ryte Tokijo olimpiniame stadione Liveta Jasiūnaitė atrankos ietie metimo rungtyje įrankį švystelėjo 61 m. 96 cm. ir užtikrintai pateko į finalines varžybas.

Finalas įvyks rugpjūčio 6 dieną 14,50 val. Lietuvos laiku.

Andrius Gudžius – 64,11

Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo 6-ąją vietą.
Sportininkas diską geriausiu bandymu numetė 64.11 m.
Sveikinam Andrių ir trenerį Vaclovą Kidyką.

EEVZA U-16 čempionatas

EEVZA U-16 paplūdimio tinklinio čempionate “Starto” sportininkės, į priekį praleidusios tik Latvijos tinklininkes, iškovojo antrą (Liepa Urbonaitė ir Elena Kuodytė) ir trečią (Morta Gailiūtė ir Aistė Bardauskaitė) vietas.

Nugalėtojos

Rusnė Rutkauskaitė ir Viliūnė Rauluševičiūtė tapo EEVZA U-18 paplūdimio tinklinio čempionėmis.

Jaunių sėkmė

Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas, vykęs Alytuje liepos 16-17 dienomis, uždarė čempionatų maratoną. Kauno komanda, iškovojusi 25 medalius, tapo nugalėtoja.

Pasiekimas Taline

Liepos 11 dieną Taline vykusiame Europos U-23 lengvosios atletikos čempionate trenerės I. Jakubaitytėas auklėtinis Edgaras Benkunskas 10-kovėje iškovojo 7-ąją vietą (7733 tšk.)

Rekordiniai plaukimai

Alytuje vykusiame Lietuvos jaunučių plaukimo čempionate čempionais tapo Karilė Ališauskaitė (100 m ir 200 m krūtine), Ema Purvainytė (50 m ir 800 m laisvu stiliumi) ir Tajus Juška (100 m peteliške).

Tajus Juška tapo Lietuvos rekordininku plaukdamas 100 m peteliške ir 100 m laisvu stiliumi (berniukai iki 13 metų).

“Starto” sportininkai čempionate iškovojo 14 medalių.