Blog

Iš Klaipėdos – 26 medaliai

“Starto” gimnastės iš Klaipėdos grįžo pakilios nuotaikos. Ten vykusiame sportinės gimnastikos mergaičių jaunučių čempionate jos išk

Savame baseine

Kauno vaikų pavasario “Snack King” plaukimo pirmenybės vyko “Starto” baseine. Baseinas dėkingas buvo ir šeimininkams, iškovoti 4 aukso, 3 sidabro ir 8 bronzos medaliai.

Prieš čempionatą

Pe pusšimtį jaunųjų sportininkų dalyvavo sporto mokyklos “Startas” sportinės gimnastikos jaunučių ir jaunių varžybose. Sportininkai ne tik išsidalino apdovanojimus, bet ir išsiaiškini, kas vyks į Lietuvos jaunių ir jaunučių čempionatus.

Pirmos sezono varžybos – antras rezultatas pasaulyje

Pirmas šių metų startas Andriui Gudžiui – ispūdingas. Kauno m. pavasario ilgų metimų čempionate Andrius diską švystelėjo 69.35 metro. Džiugu, kad puikius rezultatus užfiksavo ir kiti du prizininkai – “Starto” sportininkai: Armandas Miliauskas (58,91) ir daugiakovininkas Tomas Sabašinskas (50,40).

Ant Gdansko ledo

Lenkijos mieste Gdanske “Starto” vaikų ledo ritulio komanda, pasistiprinusi  “Griunvaldo” keturiais žaidėjais, dalyvavo „Olivia Cup 2023“ varžybose. Devynių komandų turnyre iškovota 6-oji vieta.

Visų spalvų medaliai

Iš Vilniuje vykusių Lietuvos vaikų pavasario pirmenybių “Starto” sportininkai parsivežė visų spalvų medalius. “Auksą” ir “sidabrą” iškovojo Marius Šveikauskas (200 m krūtine ir 100 m krūtine), “bronzą” – Lukas Matusevičius (200 m kompleksinis plaukimas).